Управляюча компанія “Місто Лева” – життя після ЖЕКів є!

Byadmin

Управляюча компанія “Місто Лева” – життя після ЖЕКів є!

У зв’язку з відсутністю інших фінансових інструментів в Україні більшість інвестицій робиться в нерухомість. Тому й виникає потреба в ефективному управлінні нерухомістю. Стан житлово-комунального господарства в Україні не задовольняє ані мешканців, які отримують неякісні послуги, ані державу, яка виплачує величезні дотації та субсидії.

Управляюча компанія “Місто Лева” – це команда кваліфікованих співробітників, що працюють у сфері експлуатації та управління нерухомістю не один рік. Саме компанія “Місто Лева” першою з львівських управляючих компаній отримала в управління від ЖЕКу багатоквартирний будинок .

Професійне управління та експлуатація багатоквартирних будинків, адміністративно-виробничих будівель і споруд, нежитлових приміщень, прибирання та благоустрій прилеглої території, вивіз сміття, ремонтно-будівельні роботи, аудиторські та консультаційні послуги для багатоквартирних будинків та ОСББ – основні напрямки діяльності компанії.

Управляюча компанія «Місто Лева», взявши будинок на обслуговування, допоможе зекономити ВАШ час, нерви, сили та кошти при експлуатації будинку. Співпраця з компанією «Місто Лева» – завжди справне освітлення в чистих під’їздах, естетичний ремонт, комфортне тепло батарей, утеплені вікна та двері, завжди прибрана прибудинкова територія, своєчасно вивезене сміття, скошена трава, впорядковані дитячі та спортивні майданчики – усе це забезпечить ВАМ задоволення від проживання у будинку.

Управляюча компанія “Місто Лева” – життя після ЖЕКів є!

About the author

admin administrator