Чому варто вибрати управляючу компанію “Місто Лева”

Byadmin

Чому варто вибрати управляючу компанію “Місто Лева”

Практично в усіх країнах Європи управління й утримання житла здійснюють приватні житлові управляючі компанії. В нашій державі тільки починає зароджуватись цей досвід. Його мета – кваліфіковано здійснювати управління житловим фондом для забезпечення його якісного утримання, обслуговування, поточного ремонту, належного санітарного стану прибудинкових територій.

Управляюча компанія “Місто Лева” – це команда кваліфікованих співробітників, що працюють у сфері експлуатації та управління нерухомістю не один рік.

Професійне управління та експлуатація багатоквартирних будинків, адміністративно-виробничих будівель і споруд, нежитлових приміщень, прибирання та благоустрій прилеглої території, вивіз сміття, ремонтно-будівельні роботи, аудиторські та консультаційні послуги для багатоквартирних будинків та ОСББ – основні напрямки діяльності компанії.

Управляюча компанія «Місто Лева», взявши будинок на обслуговування, допоможе зекономити ВАШ час, нерви, сили та кошти при експлуатації будинку. Співпраця з компанією «Місто Лева» – завжди справне освітлення в чистих під’їздах, естетичний ремонт, комфортне тепло батарей, утеплені вікна та двері, завжди прибрана прибудинкова територія, своєчасно вивезене сміття, скошена трава, впорядковані дитячі та спортивні майданчики – усе це забезпечить ВАМ задоволення від проживання у будинку.

Управляюча компанія «Місто Лева» не гарантує покращення вже завтра, але в найкоротші терміни ВИ будете бачити позитивні зміни.

About the author

admin administrator